Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. do prowadzenia spraw odszkodowawczych zatrudnia wyłącznie doświadczonych prawników mających za sobą przeprowadzenie setek spraw o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Każdy z naszych Klientów jest pod stałą opieką naszych radców prawnych i adwokatów. Przygotowujemy naszych Klientów do rozpraw, a nasi prawnicy są obecni na każdej rozprawie. Na rozprawach, naszych Klientów reprezentują wyłącznie radcowie prawni i adwokaci.

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. to również sieć ponad 700 przedstawicieli działających w stacjonarnych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. To doradcy, których nasi Klienci znają i codziennie spotykają na swojej drodze – są to więc osoby godne zaufania, którym można powierzyć najtrudniejsze sprawy.

Kluczowe osoby w naszym zespole to:

Krzysztof Niedźwiedź – Prezes Zarządu

Pan Krzysztof Niedźwiedź jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Studiów Podyplomowych z zakresu zarządzania funduszami unijnymi i prawa Unii Europejskiej. Ukończył aplikację komorniczą.

Przez 7 lat był związany jako m.in. asesor komorniczy z jedną z kancelarii komorniczej w Lublinie. Następnie przez 5 lat był dyrektorem działu prawnego w Coface Poland. Od 2010 roku prowadził własną działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Niedźwiedź, specjalizując się w pomocy klientom w walce o odszkodowania i zadośćuczynienia z zakładami ubezpieczeń i zakładami opieki zdrowotnej.

Ewa Bielińska – radca prawny

Pani Ewa jest absolwentką Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II W Lublinie. W latach 2010-2012 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. W 2013 roku  uzyskała pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego przeprowadzonego przez komisje egzaminacyjne do przeprowadzania egzaminu radcowskiego w Lublinie.

Od 2010 roku  do 2012 roku  pracowała w kancelariach radcowskich, w których specjalizowała się w sprawach z zakresu prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań. Od 2013 roku wykonuje zawód radcy prawnego oraz współpracuje z kancelariami radcowskimi udzielając porad prawnych, prowadząc sprawy w postępowaniu sądowym zarówno z prawa cywilnego jak i  karnego.

Agata Lasocka – radca prawny

Pani Agata jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. W latach 2010-2012 r., odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. W 2013 r., uzyskała pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego przeprowadzonego przez komisje egzaminacyjne do przeprowadzania egzaminu radcowskiego w Lublinie.

Od 2010 do 2013 roku współpracowała z kancelariami radcowskimi zdobywając doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego. Od 2013 roku wykonuje zawód jako radca prawny. Pani Agata posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu licznych spraw  z zakresu prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem szkód osobowych i majątkowych.

Grzegorz Woźniak – adwokat

Pan Grzegorz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Politologii UMCS w Lublinie. W latach 2011-2013 odbywał aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej Izbie Adwokackiej w Lublinie. W 2014 r., uzyskał pozytywny wynik z egzaminu adwokackiego organizowanego przez komisje egzaminacyjne do  przeprowadzenia egzaminu adwokackiego w Lublinie. Od 2011 roku do 2013 – pracował w kancelariach radcowskich jako aplikant adwokacki zajmując się głównie sprawami z zakresu szkód osobowych i majątkowych. Od 2014 r., wykonuje zawód jako adwokat.

Posiada ponad 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego oraz karnego. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu spraw niejednokrotnie umożliwiło uzyskać na rzecz naszych klientów wysokie kwoty tytułem zadośćuczynienia, odszkodowania czy renty.

Piotr Ryl – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialny za woj. lubelskie, podlaskie, warm.-mazurskie
734 858 660 piotr.ryl@rco-sa.pl

Zbyszko Janiszewski – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialny za woj. wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie
734 858 663 zbyszko.janiszewski@rco-sa.pl

Izabela Walczak – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialna za woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zach.-pomorskie
607 893 688 izabela.walczak@rco-sa.pl

Wiesław Głowa – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialny za woj. łódzkie, świętokrzyskie, śląskie
734 858 666 wieslaw.glowa@rco-sa.pl

Gabriela Oleszek – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialna za woj. podkarpackie, małopolskie

734 858 664 gabriela.oleszek@rco-sa.pl

Krzysztof Czekałowski – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialna za woj. mazowieckie

734 858 671 krzysztof.czekalowski@rco-sa.pl

 

 

Nasz zespół składa się także z kilkunastu aplikantów radcowskich i adwokackich.