Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. do prowadzenia spraw odszkodowawczych zatrudnia wyłącznie doświadczonych prawników mających za sobą przeprowadzenie setek spraw o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Każdy z naszych Klientów jest pod stałą opieką naszych radców prawnych i adwokatów. Przygotowujemy naszych Klientów do rozpraw, a nasi prawnicy są obecni na każdej rozprawie. Na rozprawach, naszych Klientów reprezentują wyłącznie radcowie prawni i adwokaci.

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. to również sieć ponad 700 przedstawicieli działających w stacjonarnych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. To doradcy, których nasi Klienci znają i codziennie spotykają na swojej drodze – są to więc osoby godne zaufania, którym można powierzyć najtrudniejsze sprawy.

Założycielem Rodzinnego Centrum Odszkodowań S.A. jest Krzysztof Niedźwiedź – Prezes Zarządu

Pan Krzysztof Niedźwiedź jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Studiów Podyplomowych z zakresu zarządzania funduszami unijnymi i prawa Unii Europejskiej. Ukończył aplikację komorniczą.

Przez 7 lat był związany jako m.in. asesor komorniczy z jedną z kancelarii komorniczej w Lublinie. Następnie przez 5 lat był dyrektorem działu prawnego w Coface Poland. Od 2010 roku prowadził własną działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Niedźwiedź, specjalizując się w pomocy klientom w walce o odszkodowania i zadośćuczynienia z zakładami ubezpieczeń i zakładami opieki zdrowotnej.

Dyrektorowie w poszczególnych regionach Polski:

Piotr Ryl – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialny za woj. lubelskie, podlaskie, warm.-mazurskie
734 858 660 piotr.ryl@rco-sa.pl

Andrzej Kloc – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży – tel. 530 505 502

Zbyszko Janiszewski – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialny za woj. wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie
734 858 663 zbyszko.janiszewski@rco-sa.pl

Izabela Walczak – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialna za woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zach.-pomorskie
607 893 688 izabela.walczak@rco-sa.pl

Wiesław Głowa – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialny za woj. łódzkie, świętokrzyskie, śląskie
734 858 666 wieslaw.glowa@rco-sa.pl

Gabriela Oleszek – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialna za woj. podkarpackie, małopolskie

734 858 664 gabriela.oleszek@rco-sa.pl

Krzysztof Czekałowski – Dyrektor Regionalny ds. sprzedaży, odpowiedzialna za woj. mazowieckie

734 858 671 krzysztof.czekalowski@rco-sa.pl

 

Nasz zespół składa się także z kilkunastu aplikantów radcowskich i adwokackich.