Działamy odpowiedzialnie, dbając o interesy społeczności. Naszym celem jest wspieranie lokalnych inicjatyw, fundacji, a także budowanie relacji z różnymi grupami społeczeństwa.

Kreatywni – Charles Landry na Kreatywnych

Rodzinne Centrum Odszkodowań było sponsorem wydarzenia Charles Landry na Kreatywnych, które miało miejsce 4-5 października 2016 w Centrum Spotkania Kultur.

Charles Landry jest twórcą pojęcia „kreatywnego miasta”. Zaraz po nim na scenie pojawili się bohaterowie tegorocznej edycji Kreatywnych – stanowiący żywy dowód jedynej w swoim rodzaju lubelskiej kreatywności. Nie zabrakło również pięknych zdjęć, które można było zobaczyć na wernisażu Alei Kultur.

MOTO Arena – Zakończenie sezonu motoryzacyjnego 2016

2 października 2016 r. po raz kolejny organizacje: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Arena Lublin, Lubelskich Klasyków Nocą, Moto Spot, Stowarzyszenia Moto Inicjatywa, Grupy Motocyklowej MPK Lublin oraz Świdnickiego Klubu Motocyklowego USARZ, łączyły siły by spajać środowisko motoryzacyjne województwa lubelskiego. Nie zabrakło również nas.

Wspólne świętowanie obfitowało w wiele atrakcji. Było również na co popatrzeć: zabytkowe auta, motocykle, auta sportowe i wiele innych. Czekamy już na następną edycję!

 

Kłodawski Klub Sportowy SHR Wojcieszyce

Został założony w 1948 roku jako Ludowy Zespół Sportowy Wojcieszyce. Na początku w klubie działała sekcja piłki nożnej – która z czasem odnosiła duże sukcesy przynosząc sławę klubowi. Pod koniec lat 80. utworzono również sekcje: brydża sportowego i kulturystyki. Wspieramy lokalną społeczność zdolnych sportowców!

WRAK ATAK No.7 Speed Car

3-4 września odbył się Wrak Atak No.7 Speed Car w Lublinie na byłym poligonie na Majdanku. Organizatorami wydarzenia, którego byliśmy partnerem było Polskie Stowarzyszenie Wrak Atak. Wyścig wraków odbył się po raz 7. Wydarzeniu towarzyszyło wiele emocji i atrakcji, wrak taxi, dmuchańce i wiele innych. Szykujemy się już na 8 edycję!

Fundacja Widzę Ciebie 

Celem fundacji jest profesjonalne szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży oraz rozwój ich aktywności fizycznej. Współpraca z czołowymi drużynami piłkarskimi pozwala na doskonalenie młodych piłkarzy przez najlepszych trenerów piłki nożnej w Polsce.

Fundacja Widzę Ciebie daje możliwość trenowania i rozwoju fizycznego, a także uczestnictwa w zajęciach pozasportowych, np. kursy językowe. Zapewnia opiekę zdrowotną, szkołę, bursy, zajęcia dodatkowe: gokarty, strzelnica, itp. Wspólnie dokładamy wszelkich starań by ułatwić start i rozwój młodym piłkarzom oraz pomóc w osiąganiu celów.

RCO S.A członkiem Klubu Sponsora

RCO S.A w maju 2016 przystąpiło do Klubu Sponsora. Misją Klubu jest nieustanne promowanie i wspieranie firm sponsorskich, sprzyjanie współpracy między sponsorami i organizatorami wydarzeń oraz samymi sponsorami. Projekt realizowany jest przez Giełdę Eventów.

Noc Świętojańska 4×4

2-3 lipca w Wierzchowinie odbyła się Noc Świętojańska 4×4, której byliśmy partnerem. To impreza tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów. Impreza miała na celu nie tylko dobrą zabawę, ale również propagowanie offroadu oraz regionu jako miejsca aktywnego wypoczynku. Wydarzenie odbywało się w czterech klasach dostosowanych do możliwości aut oraz uczestników.