Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych i najaktywniej firm działających na rynku odszkodowań w Polsce. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać najwyższe odszkodowania.

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. posiada zespół doświadczonych prawników, którzy odnieśli wiele sukcesów w tego rodzaju sprawach, co stanowi gwarancję dynamicznego rozwoju spółki i systematycznego zwiększania zakresu jej działalności.

Oferta spółki dostępna jest poprzez sieć 700 przedstawicieli na terenie całego kraju.

Nasza działalność

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. świadczy kompleksową obsługę osób poszkodowanych i ich rodzin w walce z zakładami ubezpieczeniowymi, zakładami opieki zdrowotnej, pracodawcami oraz innymi podmiotami odpowiedzialnymi za szkodę.

W zastępstwie poszkodowanych Spółka prowadzi postępowania sądowe mające na celu uzyskanie pełnego odszkodowania oraz innych świadczeń za wszelkie skutki zdarzeń rodzących odpowiedzialność.

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. reprezentuje Klientów w kontaktach z ubezpieczycielami i podmiotami odpowiedzialnymi za szkodę, a co najważniejsze reprezentuje Klientów przed sądami oraz innymi organami wymiaru sprawiedliwości.

Wartości jakimi kieruje się Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A.: