Wartości jakimi kieruje się Rodzinne Centrum Odszkodowań s.a:

To właśnie relacje oparte na empatii są fundamentem istnienia naszej działalności. Przede wszystkim słuchamy naszych Klientów i Partnerów, aby pomagać w rozwiązywaniu ich problemów. Następnie staramy się zrozumieć i docenić naszych Klientów i Współpracowników poprzez nieustanne zaangażowanie i wczuwanie się w ich sytuację. Dzięki temu potrafimy dopasować się do każdych warunków i osiągać wielkie sukcesy!

Mamy pełną świadomość tego, że to co robimy dla siebie i naszych Klientów wiążę się z ogromną odpowiedzialnością. Jesteśmy gotowi do wypełniania naszych powinności wobec Klientów i współpracowników. Realizując nasze zobowiązania dążymy do uzyskania najwyższej jakości oraz satysfakcji ze strony Klientów.

Jest rezultatem wieloletniego doświadczenia i wiedzy zespołu prawników, którzy odnieśli wiele sukcesów w sprawach o uzyskanie wysokich odszkodowań. Nasze usługi świadczymy zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów i Partnerów, dzięki czemu Rodzinne Centrum Odszkodowań stale poszerza horyzont swojej działalności.

Jako firma świadczymy dla naszych Klientów kompleksowa pomoc prawną. Począwszy od pomocy przy kompletowaniu dokumentów niezbędnych do dochodzenia odszkodowania, przez jasne wytłumaczenie sytuacji prawnej, w której znalazł się poszkodowany, aż do zakończenia całego postępowania przed Ubezpieczycielem/Sądem.

Prowadząc działalność na terytorium całego kraju nie zapominamy o podstawowych wartościach jakimi powinni kierować się ludzie zarówno w życiu codziennym jak i biznesie. Nasi Klienci są dla nas nie tylko partnerami ale przede wszystkim ludźmi. W naszych działaniach zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów – bo to oni tworzą naszą firmę.

Jesteśmy zespołem złożonym z Radców Prawnych, Adwokatów oraz aplikantów radcowskich i adwokackich z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw związanych z odszkodowaniami. W swojej karierze wygraliśmy wiele spraw, dzięki którym nasi klienci uzyskali należne im odszkodowanie, a My satysfakcję z kolejnej pozytywnie zakończonej sprawy!

Już w XVIII wieku niemiecki poeta Johann Wolfgang von Goethe powiedział słynne zdanie „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” to zdanie pomimo upływu czasu nadal pozostaje dla nas aktualne. Jednym z filarów naszej firmy jest stałe doskonalenie pracowników. Poprzez ciągły rozwój, szkolenia oraz poszerzanie wiedzy z zakresu różnych dziedzin prawa staramy się zapewnić państwu obsługę na najwyższym poziomie.