Jeżeli pragniesz być członkiem grupy doświadczonych specjalistów w firmie o ugruntowane pozycji na rynku oraz jesteś ambitny, dobrze zorganizowany i otwarty na ludzi – dołącz do naszego zespołu.

Jeśli chcesz poczuć to podniecające uczucie kiedy robisz coś nowego – nie zwlekaj i prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Nasza firma od wielu lat pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy i na skutek błędów medycznych. Od lat skutecznie uzyskujemy wysokie odszkodowania (nawet kilkuset tysięcy zł) na rzecz ofiar lub ich bliskich. Jesteśmy znanym i cenionym mecenasem sportowym i charytatywnym. Wspomagamy m. in. wielokrotne mistrzynie Polski w piłce ręcznej MKS Lublin, fundację Widzę Ciebie, opiekującą się szkółką piłkarską jednego z klubów ekstraklasy. Wspomagamy wiele innych ciekawych i interesujących inicjatyw.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży na terenie całego kraju (kilkaset stacjonarnych punktów sprzedaży naszych usług) potrzebujemy koordynatorów oraz specjalistów ds. sprzedaży odszkodowań.