Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. podarowało małym pacjentom kolorowanki dla dzieci.

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie to jeden z największych specjalistycznych szpitali w Polsce. Uważany jest za najnowocześniejszy szpital dziecięcy w Polsce. Prowadzi działalność leczniczą, rehabilitacyjną, naukową i szkoleniową. W jego skład wchodzi 17 klinik, 29 samodzielnych poradni, apteka szpitalna oraz zespół specjalistycznych przychodni.

Centrum współpracuje m.in. z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Fundacją Polsat Dzieciom, Fundacją TVN Nie Jesteś Sam, Fundacją Ex Animo, Fundacją Ewy Błaszczyk – Akogo?, Fundacją Jolanty Kwaśniewskiej – Porozumienie bez barier, Fundacją Nasze Dzieci, Fundacją Czerwone Noski Klown w Szpitalu, Społecznym Komitetem Wspierania Pomnika – Szpitala Centrum Zdrowia Dziecka, Fundacją Towarzystwem Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka.

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. podarowała izbie przyjęć Centrum Zdrowia Dziecka kolorowanki dla małych pacjentów. Szpital podziekował ofiarodawcy na swoim profilu facebookowym.

RCO S.A. świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych w obszarze zastępstwa poszkodowanych w postępowaniach mających na celu uzyskanie odszkodowania i zadośćuczynienia za wszelkie skutki zdarzeń rodzących odpowiedzialność sprawców zdarzeń oraz ubezpieczycieli.

RCO S.A. reprezentuje ofiary i ich bliskich poszkodowanych na skutek wypadków komunikacyjnych nawet z 1997 roku, a także w przypadkach kiedy została zawarta ugoda na wcześniejszym etapie w celu uzyskania kwot sięgających kilkuset tysięcy złotych.

Oprócz wypadków komunikacyjnych RCO S.A. specjalizuje się w doradztwie w zakresie odszkodowań za błędy medyczne i wypadki przy pracy.

Spółka doradza w sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych i innych wynikłych z wypadku.

Więcej na profilu Centrum Zdrowia Dziecka.
https://www.facebook.com/CentrumZdrowiaDziecka/?fref=nf