Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. podpisała w czerwcu 2016 roku umowy z klientami o łącznej wartości roszczeń ok. 2.100.000 zł, co dało łącznie w całym kwartale ok. 6.500.000,00 zł.

W czerwcu 2016 roku Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. podpisała z klientami umowy, na mocy których będzie ich reprezentować swoich klientów w dochodzeniu odszkodowania lub zadośćuczynienia o łącznej wartości roszczeń w wysokości ok. 2.100.000,00 zł.

Spółka została zawiązana 16 lutego 2016 roku, a zarejestrowana w dniu 18 marca 2016 roku, od kwietnia Spółka rozpoczęła budowę własnego Działu Handlowego (Przedstawiciele Regionalni). W czerwcu ze sprzedażą usług Spółki wystartowało własne call center.

W okresie kwiecień – czerwiec 2016 roku Spółka podpisała z klientami umowy o łącznej wartości roszczeń w wysokości ok. 6.500.000,00 zł.

Są to sprawy na skutek wypadków komunikacyjnych (dot. uszczerbków na zdrowiu oraz wypadków śmiertelnych), wypadków przy pracy lub w rolnictwie, błędów medycznych, a także tzw. polisolokat.

W czerwcu 2016 roku Spółka rozszerzyła swoją ofertę również o roszczenia dotyczące zaniżonych szkód majątkowych.

Usługi Spółki sprzedaje 11 Przedstawicieli Regionalnych działających w województwach: podkarpackim, małopolskim, śląskim, opolskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim, lubelskim, zachodniopomorskim, mazowieckim, łódzkim, podlaskim i świętokrzyskim. Spółka posiada również własne call center, które zamierza dalej rozbudowywać.

RCO S.A. świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych w obszarze zastępstwa poszkodowanych w postępowaniach mających na celu uzyskanie odszkodowania i zadośćuczynienia za wszelkie skutki zdarzeń rodzących odpowiedzialność sprawców zdarzeń oraz ubezpieczycieli.

RCO S.A. reprezentuje ofiary i ich bliskich poszkodowanych na skutek wypadków komunikacyjnych nawet z 1997 roku, a także w przypadkach kiedy została zawarta ugoda na wcześniejszym etapie w celu uzyskania kwot sięgających kilkuset tysięcy złotych.

Oprócz wypadków komunikacyjnych RCO S.A. specjalizuje się w doradztwie w zakresie odszkodowań za błędy medyczne i wypadki przy pracy.

Spółka doradza w sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych i innych wynikłych z wypadku.