Dział Handlowy RCO S.A. rozpoczyna ekspansję ogólnopolską.

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A. buduje profesjonalny, ogólnopolski Dział Sprzedaży. Obecnie usługi Spółki sprzedaje 7 Przedstawicieli Regionalnych działających w województwach: podkarpackim, małopolskim, śląskim, opolskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim, lubelskim i zachodniopomorskim.

RCO S.A. świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych w obszarze zastępstwa poszkodowanych w postępowaniach mających na celu uzyskanie odszkodowania i zadośćuczynienia za wszelkie skutki zdarzeń rodzących odpowiedzialność sprawców zdarzeń oraz ubezpieczycieli. RCO S.A. reprezentuje ofiary i ich bliskich poszkodowanych na skutek wypadków komunikacyjnych nawet z 1997 roku, a także w przypadkach kiedy została zawarta ugoda na wcześniejszym etapie w celu uzyskania kwot sięgających kilkuset tysięcy złotych. Oprócz wypadków komunikacyjnych RCO S.A. specjalizuje się w doradztwie w zakresie odszkodowań za błędy medyczne i wypadki przy pracy. Spółka doradza w sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych i innych wynikłych z wypadku.

Spółka powstała na bazie Kancelarii Niedźwiedź opartej na kilkunastoletnim doświadczeniu założyciela oraz osób współpracujących i charakteryzującej się bardzo wysoką skutecznością (na ponad 400 spraw tylko dwie przegrane). Kancelaria Niedźwiedź wypracowała w 2014 roku zysk netto w wysokości 560.000,00 zł, a w 2015 roku 760.000,00 zł.